İstanbul Kıdem Tazminatı Hesaplaması

İstanbul kıdem tazminatı hesaplaması nasıl yapılır merak ediyorsanız; o halde doğru sayfada olduğunuzu söylemek isteriz. Öncelikle hesaplama yapabilmeniz için belirli bilgileri bilmeniz çok önemlidir. Peki bu bilgiler nelerdir? İşçinin hangi tarihte işe başladığı, işçinin işten ayrılma tarihi, işçinin aylık brüt maaşı, net ihbar tazminatı, damga vergi kesintisi, gelir vergi kesintisi, ihbar tazminatıdır. Bu bilgiler bilindiğinde kıdem tazminatı hesaplanır. Kıdem tazminatı kapsamında toplu bir şekilde ödeme alınır.

İstanbul Kıdem Tazminatı Hesaplanan Hukuk Firmaları - Dengehb com

İstanbul Kıdem Tazminatı Hesaplanan Hukuk Firmaları – Dengehb com

İstanbul Kıdem Tazminatı Hesaplayan Hukuk Firmaları

İstanbul kıdem tazminatı hesaplayan hukuk firmaları olarak denge hukuk bürosu sizlere en iyi hizmeti verir ve sizlerin her zaman haklarını korur.  Kıdem tazminatı işçinin hakkıdır ve işçi belirli sebeplerden dolayı işten ayrıldığında denge hukuk bürosu işçinin hakkını savunur. Kıdem tazminatı almak isteyen kişinin üst kalitede hizmet imkanı sağlayan bir hukuk bürosu ile görüşmesi bu dönemde son derece önemlidir.  Kısa zaman içerisinde denge hukuk bürosu tarafından ise hesaplama işlemi yapılır.  ancak kıdem tazminatını her isteyen ve işten ayrılan kişi ne yazık ki alamaz. Bazı şartlar mevcuttur ve bu şartlar tam anlamı ile oluşturulduğunda kişi kıdem tazminatını alma hakkını elde etmektedir. Peki, kıdem tazminatı almak için gerekli olan şartlar nelerdir? İşçi işveren tarafından haksız yere işten çıkarıldığında, ya da işci kendi isteğine göre emeklilik, askerlik gibi sebeplere bağlı olarak işten çıktığında kıdem tazminatını alabilir. Ancak bu kişi aynı iş yerinde 365 gün boyunca çalışmış olmalıdır.

Kıdem Tazminatı Avukatları Firması - Dengehb com

Kıdem Tazminatı Avukatları

Kıdem Tazminatı Avukatları Firması

Kıdem tazminatı almak isteyen kişilerin sağlam, erkin ve aynı zamanda güvenilir bir avukat ile görüşmesi son derece önemlidir. Çünkü bazen işverene tarafından bu durum olumsuz bir şekilde karşılanıyor ve işveren işçinin hakkını vermeyebiliyor. Böyle bir durum ile karşılaşıldığında hukuk bürosu ile iletişime geçmek ve iyi bir avukat bulmak gerekmektedir. Kıdem tazminatı avukatları firması arıyorsanız denge hukuk bürosu ile iletişime geçebilirsiniz ve detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz. Çünkü denge hukuk bürosu sağlam ev aynı zamanda güvenilirdir. Haklarınızı koruyarak sizlere her konuda yardımcı olur.

2022 Kıdem Tazminatı Nasıl Hesaplanır? Hesaplama Robotu

Aşağıda vermiş olduğumuz bağlantı ile kendinizde otomatik olarak Kıdem Tazminatı hesaplama işlemini yapabilirsiniz.

Hukuk İstanbul iletişim Bilgileri

Kıdem Tazminatına dair her türlü profesyonel destek danışmanlık için aşağıdaki iletişim bilgilerimizi kullanarak irtibatı sağlayabilirsiniz.

Mail[email protected]  WhatsApp. WhatsApp Hızlı iletişim Telefon. 0212 415 50 53

Açık Adres. Abdurrahman Nafiz Gürman Mah. General Ali Rıza Gürcan Cad. No:31 Metropol Center İş Merkezi Kat:1 D : 5 Merter / İSTANBUL

İletişim Sayfası.

https://dengehb.com/iletisim/

Telefonlarımızdan veya whatsApp ile iletişimi kurabilirsiniz. İletişim sayfamız yada mail ile ayrıca iletişime geçebilirsiniz.