Denge Hukuk Bürosu ile Kıdem Tazminatı Hesaplama

Sizlere kıdem tazminatı hesaplama konusunda tazminatınızın her bir detayına her bir rakamına kadar yardımcı oluyoruz. Bu makalemizde ise Kıdem Tazminatı Hesaplama konusu için size yardımcı olacak gerekli hesaplamalarından bahsedeceğiz.

 

Denge Hukuk Bürosu’na ait olan bu hesaplamalar sizler için hakkınızı miktarı miktarına hesaplanır ve en iyi şekilde size iş detayına kadar sizin huzurunuzda açığa sunulur. Gelin hep beraber makalemizde yer alan başlıklara ve metinlere bakalım.

Denge Hukuk Bürosu ile Kıdem Tazminatı Hesaplama - Dengehb com

Denge Hukuk Bürosu ile Kıdem Tazminatı Hesaplama

Kıdem Tazminatı Nasıl Hesaplanır?

İşçinin çalıştığı süre (yıl olarak) zamanı ve alındığı son maaşı brütü ile çarpılır. Yol ücreti, işçinin yemek parası dışında diğer ödemeler göz önüne alınmalıdır. Eğer arta kalan günleriniz var ise bunlar günlük brüt ücret ile çarpılarak hesaplama işlemine dahil edilir.

Kıdem Tazminatı Nasıl Hesaplanır - Dengehb com

Kıdem Tazminatı Nasıl Hesaplanır

Kıdem Tazminatı Ne Kadar?

Herhangi Kıdem Tazminatı gerektiren konu hakkında çalışmış olan her tam sene için 30 günlük brüt ücret tutarında Kıdem Tazminatınız size verilir. Bir yıldan artan seneleriniz varsa oranlanıp hesaplamaya dahil edilir.

Kıdem Tazminatı Ne Kadar - Dengehb com

Kıdem Tazminatı Ne Kadar

Kıdem Tazminatı ve Diğer Tüm İşçilik Hesaplamaları

Yoğun bir araması olan bu başlığımız herhangi bir sebepten dolayı ayrılmış olan işçilerimizin hakkını arayarak ve tüm alacakları dahil olarak ödenmesine Denge Hukuk Bürosu olarak ödeme işçiye sağlanır.
Denge Hukuk İle Kıdem Tazminatı Hesaplama
Kıdem Tazminatınızı en ince detayına kadar hakkınız olan tüm hesaplamalardan sonra miktarı miktarına olan tüm tazminat huzurunuza sunulur.

Kıdem Tazminatı ve Diğer Tüm İşçilik Hesaplamaları - Dengehb com

Kıdem Tazminatı ve Diğer Tüm İşçilik Hesaplamaları

2023 Kıdem Tazminatı Tavanı

Denge Hukuk bürosu sizin için yeni yılda kıdem tazminatı tavan hesaplaması bilgisini paylaşıyor.2023 Yılındaki Kıdem Tazminatı tavan hesaplaması bu sene için 19 bin 982 lira 83 kuruş oldu (13/1/2023 Tarihli Genelge). Bu rakam geçen sene 15.371,40 TL idi.

2023 Kıdem Tazminatı Tavanı - Dengehb com

2023 Kıdem Tazminatı Tavanı

Ödeme Süresi

Kıdem Tazminatı 4857 Sayılı iş kanununa göre tazminatın iş sözleşmesinin sona erdiği tarihte peşin olarak ödenmesi gerekmektedir.

Kıdem Tazminatı Ödeme Süresi - Dengehb com

Kıdem Tazminatı Ödeme Süresi

İstifa Eden Kıdem Tazminatı Alır mı?

Eğer işçi kendi isteği ile işi bıraktığını, istifasını sunarsa Kıdem Tazminatı hakkından faydalanamaz ve buna hakkı olmaz. Fakat yasal düzenlemede de olduğu gibi kadın işçiler evlenme nedeni ile işten ayrılmalarında çalıştığı süre kadar Kıdem Tazminatından faydalanabilip hak kazanırlar.

İstifa Eden Kıdem Tazminatı Alır mı- Dengehb com

İstifa Eden Kıdem Tazminatı Alır mı

Ne Kadar Sürede Ödenir?

Kıdem tazminatının ödenme süresi ile ilgili iş kanunu gereği iş akdi sona ererse işveren çalışana kıdem tazminatını peşin ödemek zorundadır. Kıdem tazminatınızı alamadıysanız Denge Hukuk Bürosu ile iletişime geçebilirsiniz.

Adres: Abdurrahman Nafiz Gürman Mah. General Ali Rıza Gürcan Cad. No:31
Metropol Center İş Merkezi Kat:1 D : 5 Merter / İSTANBUL

Tel: 0212 415 50 53
Mail: [email protected]

Uzman avukat ekibimiz sizin bütün yasal haklarınızı koruyacak, mağduriyet yaşamanızı önleyecektir.

Kıdem Tazminatı Ne Kadar Sürede Ödenir - Dengehb com

Kıdem Tazminatı Ne Kadar Sürede Ödenir

270 Saatten Fazla Mesai

Çalışma koşulları uygulanmaması halinde işçi yıllık fazla çalışma süresi 270 saat süreyi aştığı halde çalışma koşulunun uygulamaya geçmemesi halinde iş akdi hakkı nedeni ile derhal fesh işlemleri ile kıdem tazminatına hak kazanabilir.

270 Saatten Fazla Mesai Kıdem Tazminatı- Dengehb com

270 Saatten Fazla Mesai Kıdem Tazminatı

Kıdem Tazminatı Hesaplama İletişim

Kıdem tazminatı hesaplama formülünü kullanarak Denge Hukuk bürosu web sitesinden kıdem tazminatınızı hesaplayabilirsiniz. Detaylı bilgi için iletişime geçiniz.