Hukuk Bürosu Kıdem Tazminatı

Hukuk bürosu kıdem tazminatı almak için son derece önemlidir. Yani örnek verecek olur isek; çalıştığınız bir yerden ayrılmak zorunda kaldınız veya işveren tarafından işinize son verildi. Ancak kıdem tazminatı hakkınızı işveren onaylamıyorsa ve sizin hakkınızı size vermiyorsa yapmanız gereken bundan sonraki süreçte iyi bir hukuk bürosu bulmaktır. İyi bir hukuk bürosu sayesinde hakkınızı kısa zaman içerisinde alabilmeniz mümkün olacaktır. Sizde işini profesyonel yapan bir hukuk bürosu arıyorsanız ve haklarınızın korunmasından yanaysanız o zaman denge hukuk bürosu ile iletişime geçebilirsiniz.

Kıdem Tazminatı Hesaplaması Hukuk Bürosu

Kıdem tazminatı işçinin güvence altında kalmasıdır ve işçiye verilen en doğal haktır. Bir çok sebepten ötürü işçi, işinden ayrılmak zorunda kalabilir ve aynı zamanda işine son verilebilir. Böyle durumlarda ise işçiye belirli oranda kıdem tazminatı verilir. Kıdem tazminatı için alınacak tutar pek çok sebebe bağlı olarak değişir. Kıdem tazminatı hesaplaması hukuk bürosu tarafından yapılır. Sizinde işinize son verildiyse veya işinizden ayrılmak durumunda kaldıysanız o zaman denge hukuk bürosu olarak bize ulaşım sağlayabilirsiniz. Sizlerin her zaman yanında bulunuruz ve haklarınızı korumak için elimizden gelenin daha fazlasını yaparız. İletişim numaramızdan bizimle en kısa zaman içerisinde irtibat

"<yoastmark

Kıdem Tazminat Hakları Hukuk Firması

Kıdem tazminatı hesaplaması için pek çok gerekçe vardır ve bu sebeplere bağlı olarak da alınacak tutar farklılık gösterir. Öncelikle işci; bir işyerinde en az 1 senesini doldurmalıdır. 1 senesini doldurmayan kişi kıdem tazminatı alamaz. Aynı zamanda kişinin kıdem tazminatı alabilmesi için işveren tarafından işine son verilmesi gerekmektedir. Ya da işçi belirli şartlar sebebi ile işten ayrılmalıdır. Peki, bu şartlar nelerdir? Emekli olacak ise, askere gidecek ise işten ayrılabilir ve hemen ardından kıdem tazminatı alabilir. Kıdem tazminatı hakları hukuk firması tarafından sağlanır. Yani denge hukuk bürosu olarak sizlerin her zaman yanında olduğumuzu belirtmek isteriz. Kıdem tazminatı ile alakalı ihtiyaç duyduğunuz her şeyde sizinleyiz. Sizlerin haklarınızı koruruz ve sizlere yardımcı olmaktayız. O zaman sizde bize ulaşarak detaylı bilgiye ulaşın ve haklarınızın korunmasına yardımcı olun.

Kıdem Tazminat Hakları Hukuk Firması - Dengehb com

Kıdem Tazminat Hakları Hukuk Firması

2022 Kıdem Tazminatı Nasıl Hesaplanır? Hesaplama Robotu

Aşağıda vermiş olduğumuz bağlantı ile kendinizde otomatik olarak Kıdem Tazminatı hesaplama işlemini yapabilirsiniz.

Hukuk İstanbul iletişim Bilgileri

Kıdem Tazminatına dair her türlü profesyonel destek danışmanlık için aşağıdaki iletişim bilgilerimizi kullanarak irtibatı sağlayabilirsiniz.

Mail[email protected]  WhatsApp. WhatsApp Hızlı iletişim Telefon. 0212 415 50 53

Açık Adres. Abdurrahman Nafiz Gürman Mah. General Ali Rıza Gürcan Cad. No:31 Metropol Center İş Merkezi Kat:1 D : 5 Merter / İSTANBUL

İletişim Sayfası.

 

Telefonlarımızdan veya whatsApp ile iletişimi kurabilirsiniz. İletişim sayfamız yada mail ile ayrıca iletişime geçebilirsiniz.