Kıdem Tazminatı Denge Hukuk Bürosu

Kıdem tazminatı hesaplama yöntemi ile kıdem tazminatınızı hiçbir hak kaybına uğramadan Denge Hukuk Bürosu ile hesaplayabilirsiniz. Uzman hukukçu kadrosuyla uzun yıllardır müvekkillerine hukuki destek veren Denge Hukuk Bürosu ile iletişime geçebilirsiniz.

Kıdem Tazminatı Denge Hukuk Bürosu - Dengehb com

Kıdem Tazminatı Denge Hukuk Bürosu

Kıdem Tazminatı Hesaplama Yöntemi Nedir?

Denge Hukuk Bürosu deneyimli avukatlarınca geliştirilen formül ile kıdem ve ihbar tazminatınızı hesaplayabilirsiniz. Web sitesinde yer alan formdaki bilgileri eksiksiz doldurarak sonuçlara anında ulaşabilirsiniz. Bilgileriniz ile ilgili herhangi bir endişe duymanıza gerek yoktur. kişisel bilgilerin korunması kanunu kapsamında hiçbir kişi kurum ile paylaşılmayacaktır. Bilgileriniz veri tabanına kaydedilmeyecektir.

Kıdem Tazminatı Hesaplama Yöntemi Nedir - Dengehb com

Kıdem Tazminatı Hesaplama Yöntemi Nedir

İşçi Kıdem Tazminatı Hesaplama

İşçi olarak kıdem tazminatı hakkında bilgi almak ve kıdem tazminatınızı eksiksiz hesaplamak isterseniz, Denge Hukuk Bürosu deneyimli avukat ekibiyle görüşebilirsiniz. Hukuki süreçlerin uzun sürmesi, maddi külfetler ve teknik destek yetersizliği nedeniyle birçok kişi kıdem tazminatını almaktan vazgeçebiliyor.

İşçi Kıdem Tazminatı Hesaplama - Dengehb com

İşçi Kıdem Tazminatı Hesaplama

İstanbul`da uzun yıllardır kıdem tazminatı ile ilgili danışmanlık veren Denge Hukuk Bürosu bu süreçte yanınızda olur. Hukuki destek vermenin yanında müvekkillerin de psikolojik olarak süreci daha kolay tamamlaması için sürekli iletişim halinde kalan firma, haklarınızı eksiksiz alır.

Kıdem Tazminatı Hesaplama 2023

2023 yılı için uygulanacak kıdem tazminatı oranı belli oldu. Hazine ve Maliye Bakanlığı, 1 Ocak 2023 tarihinden geçerli olmak üzere yeni kıdem tazminatı tavanını 17 bin 904,62 TL olarak açıkladı. 2023 kıdem tazminatının yıllık miktarı, en yüksek devlet memuruna bir hizmet yılı için ödenen emeklilik ikramiyesini aşamayacağı yasayla belirlenmiş durumda.

Kıdem Tazminatı Hesaplama 2023 - Dengehb com

Kıdem Tazminatı Hesaplama 2023

Kıdem Tazminatı Süresi

Bir iş yerinde 1 yıl süre dolduktan sonra kıdem tazminatı almaya hak kazanabilirsiniz. Kıdem tazminatı şartları nedir yazısında detaylı olarak yazdığımız için bir kere daha detay vermeyeceğim. Web sitesinde kıdem tazminatı alma şartları detaylı olarak yer almaktadır. Askerlik durumu, evlilik durumu, işverenin haksız olması durumu gibi şartların tamamının sağlanması durumunda kıdem tazminatı alabilirsiniz. Denge Hukuk Bürosu, bütün kriterlere uymanız durumunda bütün haklarınızı mahkeme önünde alır.

Kıdem Tazminatı Süresi - Dengehb com

Kıdem Tazminatı Süresi

Kıdem Tazminatı İletişim

Kıdem tazminatı hesaplama yöntemi ile hiçbir hak kaybına uğramadan eksiksiz olarak kıdem tazminatınızı almak için Denge Hukuk Bürosu ile iletişime geçebilirsiniz. Aşağıda açık adresi yazılı firmayı ziyaret edebilir, uzmanlardan konuyla ilgili detaylı bilgi alabilirsiniz.
Adres: Abdurrahman Nafiz Gürman Mah. General Ali Rıza Gürcan Cad. No:31
Metropol Center İş Merkezi Kat:1 D : 5 Merter / İSTANBUL
Tel: 0212 415 50 53
Mail: [email protected]

Kıdem Tazminatı Hesaplama Yöntemi