İstanbul Denge Hukuk Danışmanlık Hizmetleri

Denge Hukuk Bürosu 2001 yılında İstanbul ilinde iki ortaklı olarak İstanbul’un Güngören ilçesine bağlı Merter semtinde kurulmuştur.21 yıllık deneyimi ile gerek bireysel gerekse de kurumsal olarak yerli -yabancı gerçek ve tüzel kişilere hukuki danışmanlık hizmetini sürdürmektedir.

Her türlü hukuki uyuşmazlık konularında, alanında uzman ve saygın avukatlarımız ile sizlere hizmet vermeye devam ediyoruz.

İstanbul’un saygın Hukuk Bürosu olarak bu mesleğin gerektirdiği şekilde şeffaflığı, dürüstlüğü, çalışkanlığı ve probleminizin çözümünde müşterileriyle sürekli iletişim halindedir. Beraberinde planlı çalışma ile başarılı sonuç odaklı ve müşteri memnuniyeti önceliği ilke edinmiştir.

Sadece İstanbul ili ile hizmet vermeyip ülkemizin bütün illerinde de hizmet vermeye çalışan bir kuruluş olduğumuzu belirtmek isteriz. Farklı illerdeki çözüm ortaklarımız da alanında uzman ve saygın avukatlar olduğunu, sizlere hizmeti sunarken en iyi şekilde ve daima sizlerle birlikte hareket ederek her çalışmayı sizlere sunduğunu ve ticari ilişkiden ziyade aile ilişkisi yaklaşımı içerisinde olduklarını söylemek isteriz.

İstanbul Hukuk Danışmanlık firmamız alanında uzman, yılların vermiş olduğu deneyim, saygın ve güvenilir avukat ve Hukuk Fakülteleri öğretim üyesi partnerlerimiz sayesinde hukuksal problemlerin her alanında hizmet vermekteyiz.

İstanbul Denge Hukuk Danışmanlık Hizmetleri Bürosunun sunduğu hizmetlere kısa başlıklar halinde bilgi verecek olursak.

Trafik kazaları,
İş Hukuku, İş Kazaları,
Sözleşmeler Hukuku,
Tazminat Hukuku, Aile Hukuku,
İcra İflas-Hukuku,
Ceza-Hukuku,
Marka – Patent-Hukuku
Gayrımenkul ve Kamulaştırma davaları,
Tasarrufun İptali Davaları,
Kooperatifler-Hukuku,
Vergi ve İdari Davalar ,
Ticaret Davaları,

Hukuki alanlarda uzman ekip kadromuz ilet en iyi şekilde sizlere bu hizmetleri vermektedir.

İstanbul Denge Hukuk Bürosu olarak siz değerli müvekkillerimizin ihtiyaçları doğrultusunda pratik ve profesyonel çözümün yanı sıra yaratıcı yaklaşım sunarak hukuki bilgi ihtiyaçlarını en iyi biçimde karşılar.

İstanbul Denge Hukuk Açık Adres:

Abdurrahman Nafiz Gürman Mah. General Ali Rıza Gürcan Cad. No:31Metropol Center İş Merkezi Kat:1 D: 5 Merter / İSTANBUL

Denge Hukuk Bürosu Çalışma Saatleri:

Pazartesi: 09.00 – 18.00
Salı: 09.00 – 18.00
Çarşamba: 09.00 – 18.00
Perşembe: 09.00 – 18.00
Cuma: 09.00 – 18.00

Denge Hukuk Büro İletişim Telefon: +90 212 415 50 53
Mail: [email protected]

https://dengehb.com/istanbul-denge-hukuk-burosu/