İstanbul Hukuk Bürosu Firması

İstanbul hukuk bürosu firması konumuz ile karşınızdayız.

Firmamız hukuk bürosunun ihtiyaç duyulduğu şehir olarak alanında profesyonel avukatlarda öne çıkmaktadır.

Hukuk firmaları kapsamında İstanbul Denge Hukuk bürosu istikrarlı çalışmalar yaparak en etkili sonucu almaktadır. Normalde hukuk bürosu olarak belirtilen yerlerde 1 veya 2 avukatlı çalışan görmek mümkündür. Fakat firmamız hukuk büromuzun departmanlara ayrılmasını sağlayarak her alana özgü ayrı avukat çalışması sunmaktadır. Bunun beraberinde uzlaşmacı durum gerekiyorsa; arabuluculuk kapsamında da yardımcı olmaktadır.

Denge Hukuk Hangi Hizmetleri Verir?

Hukuk büroları ne iş yapar başlığında avukatların, danışanları için kendi yerinde hizmet verdiği alan, mesken, ofis şeklinde bilinen yerden bahsetmek gerekir. Danışanların hukuk kapsamındaki sorunları özel sorun içine girdiğinden bir başkası ile paylaşmak istemeyeceğiniz özel konuşmalar yapmanız gerekir. Bu esnada avukatlarımız gereken özeni ve sağduyuyu göstererek danışanın hiçbir rahatsızlık yaşamadan sorununun çözülmesine odaklanmaktadır.

Soruna yönelik dava açma, dava takibi yapma veya danışmanlık hizmeti yapma açısından tercih edilen hukuk büromuz alanında deneyimli avukatlarla çalışmaktadır. Müşterilerin veya danışanların rahatsız olmaması adına profesyonel hizmet ölçüsünde davranılmaktadır. İstanbul Denge hukuk bürosu sadece İstanbul değil aynı zamanda Türkiye genelindeki hukuk davalarına yönelikte hizmet sunmaktadır.

Kıdem Tazminatı Nasıl Hesaplanır? Kıdem Tazminatı Hesaplama Robotu

Aşağıda vermiş olduğumuz bağlantı ile kendinizde otomatik olarak Kıdem Tazminatı hesaplama işlemini yapabilirsiniz. Kurumumuzu arayarak detay bilgiler alabilirsiniz bizden. Profesyonel danışmanlık hizmetleri için sizleri bekliyoruz. Haklarınız bizlere emanet. Hakkınızı en iyi şekilde koruma bizim görevimiz.

Hukuk İstanbul iletişim Bilgileri

Kıdem Tazminatına dair her türlü profesyonel destek danışmanlık için aşağıdaki iletişim bilgilerimizi kullanarak irtibatı sağlayabilirsiniz.

Mail[email protected]  WhatsApp. WhatsApp Hızlı iletişim Telefon. 0212 415 50 53

Açık Adres. Abdurrahman Nafiz Gürman Mah. General Ali Rıza Gürcan Cad. No:31 Metropol Center İş Merkezi Kat:1 D : 5 Merter / İSTANBUL

İletişim Sayfası.

https://dengehb.com/iletisim/

Telefonlarımızdan veya whatsApp ile iletişimi kurabilirsiniz. İletişim sayfamız yada mail ile ayrıca iletişime geçebilirsiniz.

Denge Hukuk Bürosu – Hukuk Danışmanlık Firması. Alanında uzman ve saygın hukukçular ile sizlere hizmet vermektedir.